Composure ® Nedir?

Composure ®, huysuzluk, hiperaktivite, anksiyete ve çevre kaynaklı stres sonucu davranışsal bozukluk gösteren kedi ve köpeklerin, kişiliği ve enerji seviyesini değiştirmeden sakinleştirici etki sağlayan, kediler ve köpekler için çiğneme tableti formunda özel gıda desteğidir. Composure®, evcil hayvanınızı uyuşturmaz, bayıltmaz, bağımlılık yaratmaz, uzun süreli kullanım gerektirmez, sadece stres seviyesinin kontrol altına almasına yardımcı olur.

Kimler Kullanabilir?

Composure® “kediler ve küçük ırk köpekler” ve “büyük ırk köpekler” için olmak üzere iki ayrı ambalajda sunulmuştur. 60 günlükten büyük tüm kedilerde ve köpeklerde kullanımı güvenlidir.

SynbioCure Feline

Türkiye’de ilk kez Enterococcus faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.

SynbioCure Canine

Türkiye’de ilk kez Enterococcus Faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus Acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus Faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.

Kool Kat Nedir?

İçeriğindeki “Valerianekstraktı” sayesinde kedinin dikkatini çeker ve içerdiği “Kedi yüz feromonu” sadece kedilerin algılayabileceği şekilde “güvende ol” sinyallerini vererek kedinin ortamına uyum sağlamasına yardımcı olur. Feromon bu etkiyi Vomeronasal kanal aracılığıyla beynin “doğuştan gelen” kısmına etki ederek sağlarken Valerianekstraktı koku kanalları aracılığıyla beynin “kazanılmış” kısmına etkiyerek ürünün etkisini önemli ölçüde artırmış olur.

Kimler Kullanabilir ?

KOOL KAT her yaştan ve her cinsten kediye güven veren, stresi azaltan, sakinleştiren ve sağlıklı yaşam ortamı yaratan bir ürün yelpazesidir.

Pet Aromaterapi Nedir?

Doğal bitkisel yağların; kedi veya köpeklerin tedavilerinin bir parçası olarak kullanılmasıdır.

Veteriner hekimlik alanında kullanılmak üzere özel olarak hazırlanan ve kedi ve köpekler için uygun doz ve rejimlerde kullanma imkanı sunan yüksek kaliteli yağlar sayesinde kedi ve köpeklerde aromaterapi ile sakinlik sağlanarak kaygı ve stresin neden olduğu istenmeyen durumlar önlenebilir.

Kimler Kullanabilir ?

Pet Aromaterapi serisi her yaştan ve her cinsten kedi ve köpeğe  güven veren, stresi azaltan, sakinleştiren ve sağlıklı yaşam ortamı yaratan bir ürün yelpazesidir.