Skip to content

Bağışıklık Sistemimiz
Artık çok Güçlü!

Yeniçağ Veteriner Ecza Deposu olarak, yılların kazandırdığı tecrübe ile çok iyi biliyoruz ki; bir veteriner hekim, duyguları ile mantığını birlikte kullanabildiğinde başarılı oluyor. Biz de bu sebeple, bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş ürünleri; sevgimiz, ilgimiz ve özenimizle sizlere sunuyoruz…

Veteriner gıda takviyeleri konusunda 40 yılı aşkın tecrübe… Amerika Ulusal Veteriner Besin Takviyesi Kurulu Kurucu Üyesi, FDA onaylı üretim tesisi, Şeffaflık… Aktif ve inaktif maddeler…

SynbioCure® “CANINE” ve “FELINE” isimli iki iddialı ürünü ile veteriner hekimlerin ve hasta sahiplerinin en büyük yardımcılarından biri… Önemli üniversiteler ve bilim insanları, yıllar süren çalışmaların ardından bu çok nitelikli ürünleri geliştirmekle kalmayıp, araştırmalarına günümüzde de devam etmekte ve her türlü bilimsel gelişmeyi çalışmalarına yansıtmaktadır. 

Kedi ve Köpekleri İçin Güçlendirilen Formül

  1. Yoğun bir biçimde Lactobacillus acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus Faecium NCIMB 10415 kaliteli ve patentli inülin içerir. Ayrıca Taurin ve karnitin içerir ve kalp sağlığına yardımcı olur.
  2. Bütün bakterilerin en kapsüle edilmesiyle birlikte, etki ortamına sahip olan kalın bağırsaklara kadar herhangi bir bozulma duruma yaşamadan ilerlemektedir.
  3. Ülkemizdeki ilk defa Enterococcus Faecim dışında köpek ve kedi metabolizmaları için oldukça önemli bir işleve sahip olan Lactobacillus Acidophilus yüksek etki spektrumu sağlanabilir.

 

Köpekler İçin SYNBIOCURE CANINE;

İçeriğinde Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 Enterococcus Faecium NCIMB 10415 İnülin Orafti GR100, Orafti HP, Orafti HPX ve L-Karnitin bulunur.

Kediler İçin SYNBIOCURE FELINE;

Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 Enterococcus Faecium NCIMB 10415 İnülin Orafti GR100, Orafti HP, Orafti HPX ve Taurin bulunmaktadır.

SYNBIOCURE Ürünleri