Skip to content

Mutlu Kedilerin Sırrı

KOOL KAT Kedinizde oluşan davranış bozukluklarını gidererek çok daha mutlu olmasını sağlar.

KOOL KAT ® her yaştan ve her cinsten kediye güven veren, stresi azaltan, sakinleştiren ve sağlıklı yaşam ortamı yaratan bir ürün yelpazesidir.

KOOL KAT® “Home Sprey” “Transport Sprey” “Home Difüzör + Refill” ve “Pack” isimli dört iddialı ürünü ile veteriner hekimlerin ve Kedi sahiplerinin en büyük yardımcılarından biri… Önemli üniversiteler ve bilim insanları, yıllar süren çalışmaların ardından bu çok nitelikli ürünleri geliştirmekle kalmayıp, araştırmalarına günümüzde de devam etmekte ve her türlü bilimsel gelişmeyi çalışmalarına yansıtmaktadır. 

Bilimsel Onaylı Ürünler

İçeriğindeki “Valerianekstraktı” sayesinde kedinin dikkatini çeker ve içerdiği “Kedi yüz feromonu” sadece kedilerin algılayabileceği şekilde “güvende ol” sinyallerini vererek kedinin ortamına uyum sağlamasına yardımcı olur. Feromon bu etkiyi Vomeronasal kanal aracılığıyla beynin “doğuştan gelen” kısmına etki ederek sağlarken Valerianekstraktı koku kanalları aracılığıyla beynin “kazanılmış” kısmına etkiyerek ürünün etkisini önemli ölçüde artırmış olur.

KOOL KAT Ürünleri