Yeniçağ 3. TuVECCA’da!

3. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi’nde Yeniçağ Ailesi olarak oldukça yoğun ilgi görmekten son derece mutluyuz.

Pazara sunmaya hazırlandığımız yeni ürünleri veteriner hekimlerle ilk kez buluşturma şansı yakaladığımız bu önemli organizasyonda, katılımcılardan gördüğümüz büyük ilgi bizleri mutlu etti ve hareketli geçecek yakın zaman için motivasyonumuzu yükseltti. Bu enerjiyi TuVECCA süresince giydiğimiz, Viyo Renafelin renkli tişörtlerle, konuşmalarımızla ve görüşmelerimizle sektöre aktarmaya çalıştık.

3. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi kapsamında bir araya geldiğimiz hekim dostlarımız ve müşterilerimizle, kısa süre sonra aktif olmasını planladığımız yeni B2B alışveriş sistemimiz hakkında görüşmeler sağladık. Kliniklerin ve hekimlerin, en hızlı ve uygun maliyetlerle hayati önem taşıyan ürünlere kolaylıkla ulaşabilmesi için yaptığımız yatırımlarımızdan biri olan “yenicagmedikal.com” ile online işlemlerin kolaylıklarını kliniklerle birlikte yaşamaya hazırlanıyoruz. TuVECCA süresince bu konuda görüş aldığımız veteriner hekim meslektaşlarımızın katılımları ile bir hediye çekilişi de düzenledik. Çekilişle yirmi hekim dostumuz sürpriz hediyeler elde etti.

Yeni göz ürünleri göz doldurdu

Yeniçağ’ın TuVECCA’da tanıttığı bir diğer yeni markası ise OPKO Health oldu. Opko Health’e ait LagriNet Neo, LaCristal Neo isimli ürünleri ilk kez Türkiye’ye getirmeye hazırlanırken gördüğümüz ilgi bizleri çok mutlu etti. Bundan böyle kedi göz sağlığı konusunda hekimlerin göz bebeği olmasını beklediğimiz ürünlerimiz kısa süre sonra kliniklerde olacak.

Kapanış kutlamalarla geçti

Ulusal ve uluslararası eğitmenlerin sunumları ve anlatımları ile oldukça yoğun geçen 3 günlük kongre ardından düzenlenen kutlama ile sona eren 3. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi’nin 2020 yılı için planları şimdiden başlamış durumda.

Bu önemli kongrede bizlerle birlikte olan, Viyo Renafelin ve Opko Health ürünleri başta olmak üzere yeni ürünlerimize ilgi gösteren, standımızı ziyaret eden, tüm değerli meslektaşlarımıza bir kez de buradan teşekkür ediyoruz. Gelecek kongrelerde yeniden birlikte olmak ve “yaşatmak için varız” diyebilmek dileğiyle…

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir