Skip to content

Recuperation ve iMUNE+ İle bağışıklık üst seviyede...

Yeniçağ Veteriner Ecza olarak, yılların kazandırdığı tecrübe ile çok iyi biliyoruz ki; bir veteriner hekim, duyguları ile mantığını birlikte kullanabildiğinde başarılı oluyor. Biz de bu sebeple, bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş ürünleri; sevgimiz, ilgimiz ve özenimizle sizlere sunuyoruz…

Viyo İyileşme süresini kısaltan, bağışıklık sistemini destekleyen, kullanımı kolay  Recuperation ve  Imune sayesinde, siz de evcil dostunuzun hastalıklarla çok daha kolay başa çıkmasını sağlayın.

Viyo; “Imune” ve “Recuperation” isimli iki iddialı ürünü ile veteriner hekimlerin ve hasta sahiplerinin en büyük yardımcılarından biri… Önemli üniversiteler ve bilim insanları, yıllar süren çalışmaların ardından bu çok nitelikli ürünleri geliştirmekle kalmayıp, araştırmalarına günümüzde de devam etmekte ve her türlü bilimsel gelişmeyi çalışmalarına yansıtmaktadır. Viyo, Belçika’ da yüksek kalite şartlarında üretilmektedir ve USDA (United States Department of Agriculture) onaylıdır.

Viyo Imune® veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. Köpeğinizin ya da kedinizin bağırsak florasına ve sindirimine faydalı prebiotik lifler içerir. Bu şekilde, kedinizin ya da köpeğinizin bağışıklık sistemini destekler ve onları hastalık kaynakları ile savaşabilecek kondisyona çıkarır.

Viyo Recuperation®, ameliyat veya hastalık sonrası, ilk 24 saatten itibaren içme ve yeme dürtülerinin harekete geçmesini sağlayan, yenilebilirliği çok yüksek, oldukça lezzetli, düşük kalorili, temel besin ve sıvı ihtiyacını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş, sıvı formlu beslenme desteğidir.

Viyo Renafelin®, kronik böbrek rahatsızlığında kullanılan, aynı zamanda karaciğer, safra ve sindirim sistemi fonksiyonlarını destekleyen, yenilebilirliği yüksek, likit ve yeni bir üründür.

Viyo Ürünleri