Skip to content

Viyo Imune Nedir?

Viyo imune veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler içerir. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri barındırır. Toplam bakteri sayısı oldukça fazladır: Bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml’sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Imune bu bakterileri besler ve dolayısıyla evcil hayvanınızın doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70’inden sorumludur.

Kimler Kullanabilir?

Viyo Imune kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. Tüm yaş grupları için uygundur.

Hangi Durumlarda kullanılır?

Kediniz ya da köpeğiniz sık sık hastalanıyorsa, bağışıklık sistemi düşükse, besin değerleri yönünden zayıf şekilde besleniyorsa, mevsim geçişlerinden fazla etkileniyorsa ya da emzirme/hamilelik/yavruluk dönemlerindeyse Viyo Imune size yardımcı olacaktır.

İçeriği ve Bileşeni Nedir?

FOSim+ (Fruktooligosakkarit ve İnulin) formülünü içerir. Bu iki prebiotik lif kombinasyonu, evcil hayvanınızın bağırsak florasında iyi bakteri oluşumunu destekler. Likit formu sayesinde prebiotik lifler midede öğütülmez, istenen yere, yani kedinizin bağırsak florasına doğrudan geçiş yaparlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Viyo Imune ve Recuperation beslenme desteğidir, ilaç değildir. En iyi sonuçların elde edilmesi için veteriner hekim önerisi ile kullanılmasında fayda vardır. Ürün saklama, kullanma ve tüketme koşulları kutularının üzerinde belirtilmiştir, bunlara kesinlikle uyulması gerekmektedir.

Kullanım Şekli Nedir?

Bir kutuda, her biri 30 ml günlük doz olan 7 paket bulunmaktadır. Kedinizin, köpeğinizin yaşını, ırkını veya kilosunu gözetmeksizin günlük bir paket veriniz. Sabahları ilk öğün öncesi vermek en iyisidir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Viyo Imune %100 doğaldır ve kalorisi düşüktür. Herhangi bir mamayla veya diyetle birlikte verilebilir.