Skip to content

Araştırmaya dayalı, bilimsel destekli kanıtlanmış sonuçlar.

Vetri Science, Eklem-diz dokusunu koruyan, bağışıklık sistemini destekleyen, deri-tüy yapısını geliştiren, karaciğer faaliyetlerini ve metabolizmayı düzenleyen devrim niteliğinde ürünler…

Veteriner gıda takviyeleri konusunda 40 yılı aşkın tecrübe… Amerika Ulusal Veteriner Besin Takviyesi Kurulu Kurucu Üyesi, FDA onaylı üretim tesisi, Şeffaflık… Aktif ve inaktif maddeler…

VetriScience® Laboratuvarları, bilimsel veriler ışığında yeni ürünler geliştirmeye ve evcil hayvan sektöründe hizmet vermeye kırk yıl aşkın süredir devam ediyor. Dünyada, glukozamini evcil hayvan sağlığı için kullanan ilk laboratuvar olmasına ek; ürünler ve içerikler hakkında kapsamlı teknik rapor/araştırma kütüphanesi ile birikimini ve gücünü ortaya koyuyor. 

Tüm ürünler, bilimsel veriler ışığında üretilse de son söz daima evcil hayvanlarımızın; tüm ürünlere tat testi yapılıyor ve hayvanların severek tüketeceği, çok sağlıklı ve lezzetli çiğneme tabletleri işte bu özenli çalışmanın sonucu olarak sizlere ulaşıyor. Kullanılan ham maddelerin kaynakları ve kaliteleri, imalat uygulamaları ve spesifikasyonları ile FDA onayları ile Vetri Science, dünyanın en gelişmiş ve saygın laboratuvarlarının başında gelmeyi hak ediyor.

Bilimsel Onaylı Ürünler

Ürünler; doktorlar, kayropraktik hekimler, natüropatik hekimler, sertifikalı klinik beslenme uzmanları, eczacılar ve veteriner hekimlerden oluşan bilimsel inceleme kurulunun onayından geçiyor.

Yapılan araştırmalar ise şu üniversiteler tarafından destekleniyor; Southern California Üniversitesi Tıp Fakültesi, Güney Carolina Tıp Fakültesi/Charleston, Washington State Üniversitesi, San Diego Eyalet Üniversitesi, Kaliforniya Northern Kentucky Üniversitesi, Highland Heights Southern Florida Tıp Okulu/Tampa, Bridgeport Üniversitesi/Connecticut, Clemson Üniversitesi/Güney Carolina, Vermont Üniversitesi Burlington.

Vetri Science Ürünleri