Skip to content

Vetri Lysine Nedir?

Vetri Lysine, kediler için geliştirilmiş özel formüllü, çok lezzetli, çiğneme tableti formunda, bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve tüm hastalıklarla savaşabilmesini sağlayan nitelikli bir beslenme desteğidir.

Kimler Kullanabilir?

Vetri Lysine’nin, 60 günlükten büyük, tüm ırklardan kedilerde kullanımı güvenlidir.

Hangi Durumlarda kullanılır?

Hepimiz kedimizin daha sağlıklı olmasını ve güçlü bağışıklık sistemi sayesinde hastalıkların üstesinden kolayca gelebilmesini isteriz. İşte Vetri Lysine çok temel olarak bu desteği sunar; yani kedimizin bağışıklık sistemini güçlendirir, korur, kolajen oluşumunu ve doku onarımını geliştirir, antikor ve lenfosit üretimini artırır, antioksidan aktivitesini destekler. 

Birçoğumuz evimizde birden çok kedi bakıyoruz. Böyle bir ortamda, kedimiz bedensel olarak bazı zorluklarla karşı karşıya olabilir. L-Lysine Plus, kedinizin bağışıklık sistemini destekler. Bu sayede, onun günlük yaşamı süresince sağlığı için endişe etmenize gerek kalmaz. Kedinizin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için hayati önem taşıyan solunum ve göz sağlığının korunmasında da aktif rol alır.

İçeriği ve Bileşeni Nedir?

Vetri Lysine, L-lisin antikoru içerir. Bu antikor, hormon ve enzim üretimini destekleyen bir amino asittir. Aynı zamanda kolajen oluşumunu ve doku tamirini de destekler. Bir diğer önemli fonksiyonu ise, kedilerdeki herpes virüsünün tekrarlamasını engellemeye yardımcı olan L-arginin amino asiti ile iş birliği içinde çalışmasıdır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Vetri Lysine’i kullanmaya başlamadan önce, kedinizin genel sağlık durumu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için mutlaka veteriner hekiminizle görüşünüz.

Kullanım Şekli Nedir?

Vetri Lysine, veteriner hekiminiz farklı bir dozaj önermediği durumlarda, yetişkin kediler için günde 2-4 adet, yavru kedilerde günde 2 adet kullanılmalıdır.