Skip to content
Vetri Cardio

Vetri Cardio

Vetri Cardio, Optimal kalp sağlığı için gerekli L-Carnitin ve L-Taurin ile harmanlanmış sinerjistik içeriği ile kapsamlı bir kalp desteği ürünüdür. Vetri Cardio, her yaştan kedi ve köpeklerde kardiyovasküler sağlığı ve işlevi desteklemek için formüle edilmiştir.

Kalp kası gücünü korumayı, oksidatif stresi azaltmayı ve kardiyovasküler fonksiyonu desteklerken aynı zamanda dolaşımı ve oksijen kullanımını destekleyerek kedi ve köpeğinizin enerji seviyelerini artırmaya yardımcı olur.

Kalp sorunlarına yatkın ırklar, kongenital kalp rahatsızlığı ya da sonradan ortaya çıkan kalp hastalıkları mevcut köpekler ve kalp desteğinden yararlanabilecek geriatrik hastalar için özellikle önerilir.

İçeriğindeki anahtar bileşenlerden;

  • L-Taurin, kalp kasının düzgün çalışmasında kilit rol oynayan bir amino asittir. Düzenli kalp atışını, oksijen ve elektrolit kullanımını ve bağışıklık sistemi sağlığını destekler.
  • L-Karnitin, enerji ve oksijen kullanımı için yağ kullanımını destekleyen bir amino asittir. Aynı zamanda, kolesterol ve trigliserit seviyelerini dengelemeye yardımcı olan ve aynı zamanda kalbin enerji seviyelerini destekleyen yağ metabolizmasını destekler.
  • L-Arginin, kalbin atardamarlarındaki kan akışını iyileştirmeye yardımcı olur. E vitamini, dolaşımı, kalp kası gücünü ve bağışıklık sistemi sağlığını destekleyen güçlü bir antioksidandır. Ayrıca doku onarımını, uygun kan pıhtılaşmasını, normal kan basıncını ve kılcal duvarların güçlendirilmesini destekler.
  • Omega 3, dolaşımı ve kan akışını destekler.
  • Folik asit, kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu ve kılcal kan akışını destekler.