Recuperation Nedir?

Tanım olarak recuperation (iyileşme) yani hayvanın normal sağlığına kavuşması demektir. Viyo Recuperation®, hastalıkların iyileşme sürecinde bağırsağın beslenmesi, yeme/içme isteğinin teşvik edilmesi gastrointestinal sistem ve bağışıklık sisteminin desteklenmesi için geliştirilmiş lezzetli ve sıvı bir formülasyondur. Viyo Recuperation®, yüksek kaliteli besinsel öğeleriyle köpek ve kedilerin hastalık sürecini çok hızlı bir şekilde atlatmalarını ve kaybettikleri sıvıyı geri kazanmalarını sağlar.

Kimler Kullanabilir?

Recuperation kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. 45 günlükten büyük tüm kediler ve köpekler güvenle kullanabilir.

Viyo Imune Nedir?

Viyo Imune veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler içerir. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri barındırır. Toplam bakteri sayısı oldukça fazladır: Bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml’sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Imune bu bakterileri besler ve dolayısıyla evcil hayvanınızın doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70’inden sorumludur.

Kimler Kullanabilir?

Viyo Imune kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. Tüm yaş grupları için uygundur.

Renafelin Nedir?

Viyo Renafelin®, kronik böbrek rahatsızlığında kullanılan, aynı zamanda karaciğer, safra ve sindirim sistemi fonksiyonlarını destekleyen, yenilebilirliği yüksek, likit ve yeni bir üründür.

Kimler Kullanabilir?

Viyo Renafelin® sadece kedilerin kullanımına uygundur. Özellikle böbrek fonksiyonları zayıflamış kediler için sıkıntı yaratabilecek ve normal gıdalarda bulunan fosfatların seviyesini azaltma etkisine sahiptir. Böbrek yetmezliği olan çok sayıda çalışma kedilerde fosfat alımının azaltılmasının faydalarını göstermiştir ve böbrek yetmezliği olan kedilerin yaşam süresi ve kalitelerinin, almış oldukları gıdalardan gelen fosfat miktarı ile doğrudan ilişkili olduğu günümüzde yaygın olarak kabul görmektedir.