Recuperation Nedir?

Tanım olarak recuperation (iyileşme) yani hayvanın normal sağlığına kavuşması demektir. Viyo Recuperation®, hastalıkların iyileşme sürecinde bağırsağın beslenmesi, yeme/içme isteğinin teşvik edilmesi gastrointestinal sistem ve bağışıklık sisteminin desteklenmesi için geliştirilmiş lezzetli ve sıvı bir formülasyondur. Viyo Recuperation®, yüksek kaliteli besinsel öğeleriyle köpek ve kedilerin hastalık sürecini çok hızlı bir şekilde atlatmalarını ve kaybettikleri sıvıyı geri kazanmalarını sağlar.

Kimler Kullanabilir?

Recuperation kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. 45 günlükten büyük tüm kediler ve köpekler güvenle kullanabilir.

Viyo Imune Nedir?

Viyo Imune veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler içerir. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri barındırır. Toplam bakteri sayısı oldukça fazladır: Bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml’sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Imune bu bakterileri besler ve dolayısıyla evcil hayvanınızın doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70’inden sorumludur.

Kimler Kullanabilir?

Viyo Imune kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. Tüm yaş grupları için uygundur.

SynbioCure Feline

Türkiye’de ilk kez Enterococcus faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.

SynbioCure Canine

Türkiye’de ilk kez Enterococcus Faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus Acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus Faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.