Skip to content

Mutlu Köpeklerin Sırrı

KOOL DOG Köpeğinizde oluşan davranış bozukluklarını gidererek çok daha mutlu olmasını sağlar.

KOOL DOG ® her yaştan ve her cinsten köpeğe güven veren, stresi azaltan, sakinleştiren ve sağlıklı yaşam ortamı yaratan bir ürün yelpazesidir.

KOOL DOG® “Home Sprey” “Transport Sprey” “Home Difüzör + Refill” ve “Pack” isimli dört iddialı ürünü ile veteriner hekimlerin ve Köpek sahiplerinin en büyük yardımcılarından biri… Önemli üniversiteler ve bilim insanları, yıllar süren çalışmaların ardından bu çok nitelikli ürünleri geliştirmekle kalmayıp, araştırmalarına günümüzde de devam etmekte ve her türlü bilimsel gelişmeyi çalışmalarına yansıtmaktadır. 

Bilimsel Onaylı Ürünler

İçeriğindeki “Valerianekstraktı” sayesinde köpeğin dikkatini çeker ve içerdiği “Köpek yüz feromonu” sadece köpeklerin algılayabileceği şekilde “güvende ol” sinyallerini vererek köpeğin ortamına uyum sağlamasına yardımcı olur. Feromon bu etkiyi Vomeronasal kanal aracılığıyla beynin “doğuştan gelen” kısmına etki ederek sağlarken Valerianekstraktı koku kanalları aracılığıyla beynin “kazanılmış” kısmına etkiyerek ürünün etkisini önemli ölçüde artırmış olur.

KOOL KAT Ürünleri