Multivitamin Canine Plus Nedir?

İçerdiği 25’ten fazla vitamin, mineral ve omega yağ asitleri kompozisyonuyla, dünyanın 1 numaralı multivitamini. Bağışıklığı destekleyen aynı zamanda kalp, karaciğer, deri, göz ve beyin sağlığı için özel olarak hazırlanmış formül.

Kimler Kullanabilir?

Canine Plus™ Multivitamin, her yaştan ve ırktan köpeğin fiziksel sağlığını korumaya yardımcı olmak için vitaminler, mineraller, yağ asitleri, antioksidanlar ve diğer besin takviyeleri ile özel olarak formüle edilmiştir. Yaş, cins, genetik beslenme ve çevre koşullarına göre, köpeklerimizin besin ihtiyaçları değişebilir. Köpeğinizin diyetini Canine Plus™ Multivitamin ile tamamlayarak onun en iyi koşullarda yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Viyo Imune Nedir?

Viyo Imune veteriner hekimler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler içerir. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri barındırır. Toplam bakteri sayısı oldukça fazladır: Bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml’sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Imune bu bakterileri besler ve dolayısıyla evcil hayvanınızın doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi kedinizin-köpeğinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70’inden sorumludur.

Kimler Kullanabilir?

Viyo Imune kediler ve köpek için iki ayrı ambalajda ve formülde geliştirilmiştir. Tüm yaş grupları için uygundur.

SynbioCure Feline

Türkiye’de ilk kez Enterococcus faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.

SynbioCure Canine

Türkiye’de ilk kez Enterococcus Faecium ‘un yanısıra, kedi ve köpek metabolizması için anahtar öneme sahip Lactobacillus Acidophilus ile daha geniş etki spektrumu.

SynbioCure, yoğun Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus Faecium NCIMB 10415 kompozisyonu, yüksek kaliteli ve patentli inülin içeriğinin yanısıra karnitin ve taurin suplementasyonu ile multifonksiyonel ve potent etki sağlar.

 

Tüm bakterilerin mikroenkapsüle formda sunulması sayesinde, etki alanı olan kalın bağırsağa kadar bozulmadan ilerler.