GLYCOFLEX Nedir?

GlycoFlex® klinik olarak kanıtlanmış, formüle edilmiş ve veteriner hekimler tarafından 35 yıldan fazla süredir kullanılmakta olan eklem-kıkırdak desteğidir. Kedinizde ya da köpeğinizde doğuştan ya da bir travma sonucu oluşan eklem ve kalça hasarlarında kullanılır. Yaşlanmaya bağlı gelişen eklem deformasyonlarında da etkilidir. Vetri Science, glukozamini evcil hayvanların eklem sağlığında kullanan dünyadaki ilk markadır. Üniversiteler ve bağımsız araştırmacılar sürdürdüğü çalışmalar sonrasında, Glyco-Flex ve bileşenlerinin eklem sağlığı ile ilgili etkinlik, güvenilirlik ve biyoyararlanımının üst düzeyde olduğu noktasında buluşmuşlardır.

Kimler Kullanabilir?

GlycoFlex® “kediler ve küçük ırk köpekler” ve “büyük ırk köpekler” için olmak üzere iki ayrı ambalajda sunulmuştur. 60 günlükten büyük tüm kedilerde ve köpeklerde kullanımı güvenlidir.

Hyaloral Nedir?

HYALORAL eklem tendo ve ligamentleri düzgün gelişimini sağlamak için ve eklemleri kayganlaştırmak için yardımcı olan besinsel ögeleri sağlar. Kedinizin ve ya köpeğinizde doğuştan ya da sonradan gözlenen eklem ve kalça hasarlarında kullanılır. Yaşlanmaya bağlı oluşan eklem deformasyonlarında etkilidir.

Kimler Kullanabilir ?

Hyaloral ‘’Hyaloral gel’’ ve ‘’Hyaloral 120 tablet’’ olmak üzere iyi ayrı formda satışa sunulmuştur.

Hyaloral gel 3 aylıktan büyük tüm kedi ve köpeklerde kullanıma uygundur. Sıvı formda ve tüm palatable testleri yapılmıştır. Ayrıca gelincik, kemirgen ve kuşlarda kullanılabilir. Sürekli kullanıma uygundur.

Hyaloral 120 tablet büyük ırk köpeklerde uzun süreli kullanım için uygundur.