DERMATOLOJİ NASIL ÇÖZERİZ SEMİNERİ

Klivet İzmir önderliğinde meslektaşlarımızla bir eğitimde daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Prof. Dr. Bülent Ulutaş hocamız ile dermatolojik vakaların tanı ve tedavisini olgular üzerinden tartışarak yeni bilgiler edinirken, Adnan Menderes Üniversitesi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şükrü Kırkan hocamızın geliştirmiş olduğu, deri problemlerinde meslektaşlarımızın elini güçlendirecek ve hayvan dostlarımızın dermatolojik problemlerinde doğru tanıdan tedaviye gitmelerini sağlayacak yeni bir ürünle de sektörümüzü tanıştırmış olduk.

 “FUNGİ KİT” Bu kit sayesinde primer dermatofit etkenleri (trikofiton,epidermofiton, microsporum), candida ve malessezia gibi etkenler kültür ortamında üreyerek bize makroskobik ve mikroskobik olarak deride meydana gelen enfeksiyonu inceleme şansı verecek tanı ve tedavi protokolünde meslektaşlarımıza destek olacaktır. Bu kitin en büyük özelliklerinden biri inkubasyon süresini tek bir derece altında toplaması (30 C) ve candida  ve malesseziada 24 saat, dermatofitte 72 saat gibi kısa bir sürede cevap vermesidir.

Biz Yeniçağ Veteriner Ecza Deposu olarak yine başarılı ve yenilikçi bir ürün ile meslektaşlarımızı buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Sektördeki yenilikleri takip ederek bunları saha ile buluşturmaya ve her zamanki gibi hayvan dostlarımızı yaşatmak için var olmaya devam edeceğiz.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir