Skip to content

Derma Strength™ Nedir?

Derma Strength™, köpeklerde sağlıklı cilt ve tüy yapısını desteklemek için Omega 3, 6 ve 9 ile formüle edilmiş, çok lezzetli, çiğneme tableti formunda bir beslenme desteğidir.

Kimler Kullanabilir?

Derma Strength™’in, 60 günlükten büyük, tüm ırklardan köpeklerde kullanımı güvenlidir.

Hangi Durumlarda kullanılır?

Derma Strength™ çiğneme tabletleri, sağlıklı deri yapısının korunması, parlak ve canlı tüy yapısının ve deride rahatlatıcı etkinin sağlanması, tüy dökülmesinin optimum seviyede gerçekleşmesi için geliştirilmiştir. Mevsim geçişlerinde, normalin üzerinde görülen tüy dökülmelerinde ve aynı zamanda, uyuz, mantar, dermatit gibi hastalıklar sırasında tedaviye destek için kullanılması önerilir.

İçeriği ve Bileşeni Nedir?

Derma Strength™, sağlıklı cilt ve tüy yapısını desteklemek için Omega 3, 6 ve 9 ile formüle edilmiştir. İçerisinde bulunan somon yağı ve E vitamini ile köpeklerin derisinin sağlıklı, parlak ve bütünlük içinde olmasına yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Derma Strength™ı kullanmaya başlamadan önce, köpeğinizin sorunun fiziksel bir nedene (dış parazit, deri hastalıkları vb.) bağlı olmadığından emin olmak üzere mutlaka veteriner hekiminizle görüşünüz.

Kullanım Şekli Nedir?

Derma Strength™’in, veteriner hekiminiz farklı bir dozaj önermediği durumlarda, her 11 kg için günde 1 adet olacak şekilde kullanımı tavsiye edilir.